ЛЕЖАЈ БЕЛОНА 160х200 ЛАТОФЛЕКС ИЗБОР БОЈА

35.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 13948 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии надворешно: 186 х 213 х 128 cm Висина на лежај: 46 cm За душек: 160 x 200 cm Изработка: СИТЕ Изработка: Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со метални никел ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БЕЛОНА 160х200 ЛАТОФЛЕКС ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian