Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ БЕЛОНА 160Х200 ЛАТОФЛЕКС

35.900 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии надворешно: 186 х 213 х 128 cm Висина на лежај: 46 cm За душек: 160 x 200 cm Бои/дезени: – ИЗБОР ОД СИТЕ ( И ) ПЛАТНА Изработка: Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со метални никел ногари

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

186 х 213 х 128 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висина на лежај: 46 cm За душек: 160 x 200 cm

БОЈА

– ИЗБОР ОД СИТЕ ( И ) ПЛАТНА

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетни материјали, со метални никел ногари

ОПИС

Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со метални никел ногари. Овој лежај е се што ви треба за удобност и добар сон.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БЕЛОНА 160Х200 ЛАТОФЛЕКС”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби