Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ЛЕЖАЈ БЕЛВИ СО НАТКАЗНИ

25.600 ден

НА ЗАЛИХА

3 на залиха

Шифра: 13065 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димезнии: 285 x 209 x 97 cm (за душек 160х200 cm) Боја: Како на фотографијата (две комбинации на темен даб) Материјал: Лежај изработен од висококвлаитетна иверка, комбинирана табла со тапациран дел. * Лежајот доаѓа без дополнителниот елемент за седење.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

285 x 209 x 97 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

(за душек 160х200 cm)

БОЈА

Како на фотографијата (две комбинации на темен даб)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвлаитетна иверка, комбинирана табла со тапациран дел.

ОПИС

Лежај изработен од висококвлаитетна иверка, комбинирана табла со тапациран дел. Овој лежај е се што ви треба за удобност и добар сон.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БЕЛВИ СО НАТКАЗНИ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби