ЛЕЖАЈ БОКИ СО КАСЕТКИ

10.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 5 на залиха

Шифра: 14875 Категорија: Салон: ,
Бренд: Status
Status

Опис

Димензии: 165 х 205 х 85 cm (За душек: 160 x 200 cm) Натказни: 50 х 38 х 40 cm Боја: Дрвен дезен варио варна вт 867 со варио крем вт 144 Изработка: Лежај изработен во иверица со дебелина 16 мм , дрвен дезен иверица варио варна вт 867 со бела мазна. Подница не е вклучена

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

165 х 205 х 85 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек: 160 x 200 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и две натказни

БОЈА

Дрвен дезен варио варна вт 867 со варио крем вт 144 (како на фотографијата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Класичен дизајн кој ви е потребен за да се опуштите по напорниот ден

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БОКИ СО КАСЕТКИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби