ЛЕЖАЈ БУГАТИ

31.900 ден

Check 8 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 15064 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензија: 186 x 239 x 110 cm (за душек 180 x 200 cm) Боја: Како на сликата Изработка: Лежај изработен од медијапан, метални ногари, вклучено лед осветлување на таблата. Лежај кој зрачи со луксуз

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БУГАТИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби