ЛЕЖАЈ ЧАНТОН СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН

21.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14580 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

209 x 304 x 96,5 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек: 180 x 200 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот се состои од лежај и две натказни

БОЈА

Аристон даб и темен бетон

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвлаитетна иверка, комбинирана табла со тапациран дел.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЧАНТОН СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби