ЛЕЖАЈ ДАНИ 160х200 ИЗБОР БОЈА

24.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 15137 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии надворешно: 172 х 217 х 103 cm Висина на лежај: 36 cm За душек: 160 x 200 cm Бои/дезени: СИТЕ Изработка: Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со црни метални ногари Комбинација: Еднобојна Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ДАНИ 160х200 ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian