ЛЕЖАЈ ДАРИЈАН 160Х200 ИЗБОР БОЈА

25.600 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 11376 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии надворешно: 167 х 218 х 124 cm Висина на лежај: 33 cm За душек: 160 x 200 cm Бои/Дезени: СИТЕ Изработка: Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со дрвени ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ДАРИЈАН 160Х200 ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби