ЛЕЖАЈ ДАРИЈАН ФРАНЦУСКИ 160х200 см ОД ЗАЛИХА ###

29.900 ден

Check 3 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии надворешно: 175 х 218 х 105 cm Висина на лежај: 45 cm Бои/Дезени: – И-09/И-04 (излог) – И-02/И-03 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви: ЛЕЖАЈ / ТАБЛА И КУТИЈА Комбинирање: Да Број на бои: Еднобојна / Двобојна Лежај: Језгро со дебелина 14 cm, Сунѓер Т-25, деб. 3 cm и штепувана навлака Подлога под лежај: Шпер Табла: Сунѓер С-20, деб. 8 cm Механизам: Клик-Клак макази на лежај Ногари: Пластични

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ДАРИЈАН ФРАНЦУСКИ 160х200 см ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби