Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ ДУО СО НАТКАЗНИ – СИТИ 7002 – СО МЕХАНИЗАМ (0)

13.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13966 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

180,5 х 206 х 70 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висина на лежај: 30 cm За душек: 160 x 200 cm Натказни х2: 50 х 33 х 51 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплет за спиење се состои од кревет и две натказни во кои можете да сместите повеќе предмети и облека.

БОЈА

Темна сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комплет за спиење кој се состои од кревет за единечен душек 160/200 и две натказни во кои можете да сместите повеќе предмети и облека. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Разделник во просторот на душекот, кој го дели на два попогодни делови за складирање и значително ја зајакнува целокупната структура на креветот и е главен фактор за неговата издржливост со текот на времето.Канттрака од 0,45мм

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ДУО СО НАТКАЗНИ – СИТИ 7002 – СО МЕХАНИЗАМ (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби