ЛЕЖАЈ ЕЛИ 160х200 ЛАТОФЛЕКС ОД ЗАЛИХА ###

29.900 ден

Check 1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 12512 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 202 х 217 х 117 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm Висина на лежај: 35 cm Бои/Дезени: – Ф-368С (излог) – Ф-373С – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Ногари: Хромирани Механизам: Латофлекс

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЕЛИ 160х200 ЛАТОФЛЕКС ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби