Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

ЛЕЖАЈ ФЛЕКСИТУДО БЕЛА – ОНЛАЈН

11.492 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

Шифра: 14635 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Лежај: 220 х 237 х 90 cm За душек: 140 x 200 cm Боја: Бела Изработка: Лежај изработен од висококвалитетна иверка од 16мм, со полици од двете страни и фиока. Подница не е вклучена * Рок за испорака 60 дена

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

220 х 237 х 90 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек: 140 x 200 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвалитетна иверка од 16мм, со секција со полици од двете страни и фиока

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ФЛЕКСИТУДО БЕЛА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби