ЛЕЖАЈ ГЕНОА СИВА

18.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 4 на залиха

Шифра: 14644 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 148,5 x 201,5 x 94,5 cm Димензии за душек: 140 x 190 cm Боја: Сива со орев Изработка: Лежај изработен од висококвалитетна иверка 16мм. Вклучени подници.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

148,5 x 201,5 x 94,5 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек: 140 x 190 cm

БОЈА

Сива со орев

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Класичен дизајн кој ви е потребен за да се опуштите по напорниот ден

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ГЕНОА СИВА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби