Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ ГЛОРИА

11.160 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

9 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 115 x 208 x 86,5 cm За душек: 100 х 200 cm Боја: Даб сонома Изработка: Лежај изработен од висококвалитетна иверка од 16мм. Вклучена подница

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

115 x 208 x 86,5 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек: 100 x 200 cm

БОЈА

Даб сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ГЛОРИА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби