ЛЕЖАЈ ХИЛТОН СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА ОНЛАЈН

95.950 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 15003 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 193,2 x 204 x 145,6 cm (за душек 180 x 200 cm) Тоалетна со огледало: 130 x 48 x 90 cm 2хНатказни: 65 x 48 x 51,1 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Лежај и тоалетна изработени од медијапан, метални ногари, фиоките се со меко затворање, вклучено лед осветлување на таблата на лежајот. Елементи кои зрачат со луксуз

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување и меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ХИЛТОН СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби