Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ ИНАЛЦИЈА СО КАСЕТКИ ОНЛАЈН

9.040 ден-20% OFF

Нема на залиха

Шифра: 14848 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 165 x 205 x 90 cm Димензии за душек: 160 x 200 cm Натказни: 50 x 40 x 35 cm Боја: Варио доре вт 77 А со бела (како на фотографијата) Изработка: Лежај изработен во иверka со дебелина 16 мм дрвен дезен варио доре вт 77 А со бела мазна, со две касетки. Подница не е вклучена

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

165 x 205 x 90 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

За душек 160 x 200 cm Натказни: 50 x 40 x 35 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и две натказни

БОЈА

Варио доре вт 77 А со бела (како на фотографијата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвалитетна иверка со две натказни

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ИНАЛЦИЈА СО КАСЕТКИ ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0