Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ ЈАНА СО КАСЕТКИ (0)

14.900 ден

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: 205 x 265 x 90 cm (за душек 160 x 200 cm) Боја: Варио легато Вт 42 ц и иверка варио сахра вт 651 (како на сликата) Изработка: Лежај со натказни изработен во иверка со дебелина 16 мм, древен дезен иверка варио легато Вт 42 ц и иверка варио сахра вт 651. Со две натказни и апликации тапацир на табла. Подница не е вклучена

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

205 x 265 x 90 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

За душек 160 x 200 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и две натказни

БОЈА

Варио легато Вт 42 ц и иверка варио сахра вт 651 (како на фотографијата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвалитетна иверка со две натказни

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЈАНА СО КАСЕТКИ (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби