ЛЕЖАЈ КЕТ 160×200 МЕБЕЛ ВИ

19.600 ден

4 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии надворешно: 165 х 205 х 90 cm Висина на лежај: 40,5 cm За душек: 160 x 200 cm Натказни: 45 х 41 х 30 cm Боја: Сонома даб со Бела Изработка: Лежај изработен од високо квалитетна иверка од 18mm. Со четири фиоки за складирање (две странично и две напред)

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ КЕТ 160×200 МЕБЕЛ ВИ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби