ЛЕЖАЈ КИКИ ОД ЗАЛИХА ###

24.900 ден

Check 5 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 228 х 100 х 83 cm Висина на седиште: 51 cm Димензии за спиење: 95 х 200 cm Бои/Дезени: – И-60 (излог) – И-57 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви: 1-4 ПОМАЛИ ПЕРНИЧКИ, 2 СЕ ОСТАНАТО Комбинација: Еднобојно, двобојно Ногари: Пластични, мали

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ КИКИ ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби