Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ЛЕЖАЈ ЛОНДОН СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА

65.950 ден

Нема на залиха

Шифра: 14973 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 190 x 243 x 132 cm (за душек 180 x 200 cm) Висина на лежај: 50 cm Тоалетна: 139 x 45,5 x 82 cm Огледало: 60 x 3,6 x 115 cm Натказни: 65 x 45,5 x 40 cm Боја: – Крем – Бордо (Сериски – ДРУГИ БОИ) Изработка: Лежај со тоалетна со аристократски изглед со механизам за кревање на лежајот со организирани кутии за скалдирање, меко затворање на вратите и фиоките.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 190 x 243 x 132 cm (за душек 180 x 200 cm) Висина на лежај: 50 cm Тоалетна: 139 x 45,5 x 82 cm Огледало: 60 x 3,6 x 115 cm 2хНатказни: 65 x 45,5 x 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Лежај со тоалетна со аристократски изглед со механизам за кревање на лежајот со организирани кутии за скалдирање, меко затворање на вратите и фиоките.

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЛОНДОН СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0