Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ЛЕЖАЈ МАРЧЕЛО ФРАНЦУСКИ 160х200 см

37.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13573 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии надворешно: 172 х 230 х 127 cm Димензии за спиење: 160 х 200 cm Висина на лежај: 45 cm Бои/Дезени: – ИЗБОР ОД СИТЕ (И) ПЛАТНА Комбинирање: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Лежај: Федер – Бонер (језгро) 14 cm, Филц, Сунѓер Тип С-25 деб. 3 cm, Штепано платно Подлога под лежај: Шпер Табла: Сунѓер С-20, деб. 4 cm Механизам: Клик-Клак макази на лежај Ногари: Метални, црни

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МАРЧЕЛО ФРАНЦУСКИ 160х200 см”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби