Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ МАРЧЕЛО СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА

66.300 ден

Нема на залиха

Шифра: 14975 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 190 x 243 x 132 cm (за душек 180 x 200 cm) Висина на лежај: 46 cm Тоалетна: 130 x 51 x 88 cm Огледало: 64 x 3,6 x 90 cm Натказни: 65 x 49 x 45 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Лежај и тоалетна Марчело со тапацирана табла на лежајот, ЛЕД осветлување на натказните и тоалетната, со метални ногари и механизам за кревање со внатрешен организиран дел за складирање и врати со меко затворање

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 190 x 243 x 132 cm (за душек 180 x 200 cm) Висина на лежај: 46 cm Тоалетна: 130 x 51 x 88 cm Огледало: 64 x 3,6 x 90 cm 2хНатказни: 65 x 49 x 45 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Лежај и тоалетна Марчело со тапацирана табла на лежајот, ЛЕД осветлување на натказните и тоалетната, со метални ногари и механизам за кревање со внатрешен организиран дел за складирање и врати со меко затворање

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување на тоалетната и натказните

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МАРЧЕЛО СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0