ЛЕЖАЈ МАРИНА 160Х200 ИЗБОР БОЈА

36.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 15134 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии надворешно: 172 х 214 х 102 cm Димензии за спиење: 160 х 200 cm Висина на лежај: 45 cm Бои/Дезени: СИТЕ Комбинирање: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Ногари: Пластични

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МАРИНА 160Х200 ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian