Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ МАТЕЈ ИЗБОР БОЈА

20.060 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

9 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 204 х 90 х 91 cm Димензии за спиење: 80 х 200 cm Висина на лежај: 43 cm Бои/Дезени: – И-54 (излог) – И-52 – ИЗБОР ОД СИТЕ (Ф) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Комбинирање: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Седиште: Језгро, вис-14cm + Сунѓер Т-25 деб. 3 cm Наслон: Сунѓер Тип С-23, деб. 2cm, штепувано Механизам: Клик-Клак, подигање на лежајот Ногари: Пластични

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МАТЕЈ ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби