ЛЕЖАЈ МИЛИОН СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН

20.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 12490 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 164,5 x 207,5 x 90 cm (за душек: 160 x 200 cm) Натказни: 48 x 38,5 x 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и две натказни

БОЈА

Бела сјај, тројан и сатен

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Лежај изработен од медијапан во бела сјај и тројан боја и иверка во сатен боја со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм. Лежајот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МИЛИОН СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби