ЛЕЖАЈ МОНИКА СО ДВЕ КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА

32.900 ден

Check 2 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензија: Лежај: 264 х 205 х 113 cm (за душек 180 x 200 cm) Натказни: 60 x 39 x 32 cm Тоалетна: 120 x 40 x 145 cm Боја: УД297 со Крем МДФ Сјај Изработка: Изработени од иверка во УД297 боја и Крем МДФ Сјај. Таблата на лежјот е комибинирана од тапацир и иверка. Во комплетот е вклучена и табуретка

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МОНИКА СО ДВЕ КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби