ЛЕЖАЈ ПИРАМИД СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА

72.950 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 14977 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензија: Лежај: 214 x 245 x 122 cm (за душек 180 x 200 cm) Висина на лежај: 45 cm Тоалетна: 135 x 52 x 92,5 cm Огледало: 55 x 82 x 5 cm Натказни: 68 x 52 x 56,5 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Лежај и тоалетна со атрактивни детали со механизам за кревање на лежајот со организирани кутии за скалдирање, меко затворање на вратите и фиоките. ЛЕД осветлување на натказните и тоалетната и во внатрешноста на плакарот.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 214 x 245 x 122 cm (за душек 180 x 200 cm) Висина на лежај: 45 cm Тоалетна: 135 x 52 x 92,5 cm Огледало: 55 x 82 x 5 cm 2хНатказни: 68 x 52 x 56,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Лежај и тоалетна со атрактивни детали со механизам за кревање на лежајот со организирани кутии за скалдирање, меко затворање на вратите и фиоките. ЛЕД осветлување на натказните и тоалетната и во внатрешноста на плакарот.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување на тоалетната и натказните

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ПИРАМИД СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian