ЛЕЖАЈ РАВЕН 2/140Х200 – ОНЛАЈН

14.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14688 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

146 x 210 x 88 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек 140 x 200 cm Висина на лежај: 42 cm

БОЈА

Даб со сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвалитетна иверка, комбинирана табла со тапацир

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ РАВЕН 2/140Х200 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби