Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ РЕЛАКС 160Х200 ТОП ЦЕНА

28.815 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

SHARE

Опис

Димензии: 207 х 160 х 126 cm Висина на лежај: 37 cm Димензии за душек: 160х200 Боја: – Кафена – Сива Изработка: Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со механизам за подигање. На таблата се вклучени две USB порт. Кај овој лежај функционалноста и благородноста се претставени заедно

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ РЕЛАКС 160Х200 ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби