ЛЕЖАЈ РЕЛАКС 180Х200

39.900 ден

Check 1 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13914 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: 207 х 180 х 126 cm Висина на лежај: 37 cm Димензии за душек: 180 х 200 Боја: Сива Изработка: Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со механизам за подигање. На таблата се вклучени две USB порт.Кај овој лежај функционалноста и благородноста се претставени заедно

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ РЕЛАКС 180Х200”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби