ЛЕЖАЈ РИЧИАНО СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН

26.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14694 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

210 x 266,5 x 120 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек 180 x 200 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и две натказни

БОЈА

Даб со сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвалитетна иверка. Табла комбинирана со тапацир

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ РИЧИАНО СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби