ЛЕЖАЈ РОНДИНО СО ДВЕ КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА

32.900 ден

Check 6 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: Лежај со натказни: 274 х 240 х 92,5 cm (за душек 180 х 200) Висина на лежај: 37,5 cm Тоалетна: 100 x 45 x 85,5 cm Боја: Артисан со Бела МДФ Сјај Изработка: Изработени во Артисан иверка со дебелина 18мм и Бела МДФ сјај. Таблата на лежајот комбинирана од тапацир и иверка. Простор за складирање на долниот дел од лежајот

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ РОНДИНО СО ДВЕ КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби