Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ ШАЈН СО НАТКАЗНИ – СИТИ 7047 СО МЕХАНИЗАМ (0)

16.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13965 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

180,5 х 206 х 71 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висина на лежај: 30 cm За душек: 160 x 200 cm Натказни х2: 50 х 35 х 51 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува кревет и две натказни.

БОЈА

Бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Лежај изработен од медијапан и висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Лежај со две натказни изработен од медијапан во бела сјај боја (лице) и бела иверка (корпус). Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Разделник во просторот на душекот, кој значително ја зајакнува целокупната структура на креветот и е главен фактор за неговата издржливост со текот на времето.

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ШАЈН СО НАТКАЗНИ – СИТИ 7047 СО МЕХАНИЗАМ (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби