Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ЛЕЖАЈ СИМОНА-1 ДЕСНА ПРОМО

23.300 ден

НА ЗАЛИХА

4 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

SHARE

Опис

Димензии (надворешно): 90 х 210 х 75 cm Димензии (спуштен лежај): 160 х 195 х 43 cm Бои/Дезени: – ИЗБОР ОД СИТЕ (Ф) ПЛАТНА – ИЗБОР ОД СИТЕ (С) ПЛАТНА – ИЗБОР ОД СИТЕ (ПР) ПЛАТНА Распоред на сериски броеви: ГОЛЕМИ ПЕРНИЦИ / МАЛИ ПЕРНИЦИ, ЛЕЖАЈ / ТАБЛИ, МАСКА, КУТИЈА Механизам: Едноделен Лежај: Сунѓер Т-25

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ СИМОНА-1 ДЕСНА ПРОМО”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби