ЛЕЖАЈ СИМОНА-1 ЛЕВА ИЗБОР БОЈА

27.600 ден

Нема на залиха

Шифра: 14908 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии (надворешно): 90 х 210 х 75 cm Димензии (спуштен лежај): 160 х 195 х 43 cm Бои/Дезени: СИТЕ Распоред на сериски броеви: ГОЛЕМИ ПЕРНИЦИ / МАЛИ ПЕРНИЦИ, ЛЕЖАЈ / ТАБЛИ, МАСКА, КУТИЈА Механизам: Едноделен Лежај: Сунѓер Т-25

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ СИМОНА-1 ЛЕВА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian