ЛЕЖАЈ СИМОНА СО КАСЕТКИ

11.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 10 на залиха

Шифра: 14855 Категорија:
Бренд: Status
Status

Опис

Димензии: 165 x 205 x 92 cm за душек: 160 x 200 cm Натказни: 45 x 40 x 35 cm Боја: Варио варна вт 867 А со варио крем вт 144 А (како на фотографијата) Изработка: Лежај изработен во иверка со дебелина 16 мм, варио варна вт 867 А со варио крем вт 144 А, со две натказни. Подница не е вклучена

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

165 x 205 x 92 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек 160 x 200 cm Натказни: 45 x 40 x 35 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и две натказни

БОЈА

Варио варна вт 867 А со варио крем вт 144 А (како на фотографијата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвалитетна иверка со две натказни

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ СИМОНА СО КАСЕТКИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби