Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ СИРИУС КРАУН СО НАТКАЗНИ 160Х200 (0)

35.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14703 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

235 x 267 x 120 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек 160 x 200 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и две натказни

БОЈА

Даб со црна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Креветот SIRIUS CROWN е опремен со две натказни покрај креветот и LED осветлување поставени на метални профили на горниот дел на таблата. Металниот профил, исто така, ја формира основата на креветот.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ СИРИУС КРАУН СО НАТКАЗНИ 160Х200 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби