ЛЕЖАЈ СИРИУС КРАУН СО НАТКАЗНИ 180Х200 ДАБ – ОНЛАЈН

36.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14704 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

235 x 287 x 120 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек 180 x 200 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и две натказни

БОЈА

Даб со црна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Креветот SIRIUS CROWN е опремен со две натказни покрај креветот и LED осветлување поставени на метални профили на горниот дел на таблата. Металниот профил, исто така, ја формира основата на креветот.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ СИРИУС КРАУН СО НАТКАЗНИ 180Х200 ДАБ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби