Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ СНОУ

13.990 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 126 x 209,5 x 87,5 cm за душек: 120 x 200 cm Боја: Бела Изработка: Лежај изработен од висококвалитетна иверка од 16мм. Снежно-белите фронтови може лесно да се вклопат во секој декор. Нема да доминираат во ентериерот, нема да го преоптоваруваат, оставајќи многу слобода во изборот на аксесоари и украси. Подница не е вклучена

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

126 x 209,5 x 87,5 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек 120 x 200 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Снежно-белите фронтови може лесно да се вклопат во секој декор. Нема да доминираат во ентериерот, нема да го преоптоваруваат, оставајќи многу слобода во изборот на аксесоари и украси.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ СНОУ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби