ЛЕЖАЈ ТЕС 120Х200 – ОНЛАЈН

13.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14740 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

136 х 208 х 88 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек 120 x 200 cm

БОЈА

Бела со даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Комбинацијата на бела боја и декор од даб е многу тренди. Почестете се со овој необичен кревет!

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ТЕС 120Х200 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби