ЛЕЖАЈ ТИНО 160Х200 ИЗБОР БОЈА

36.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13810 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 197 х 202 х 117 cm Висина на лежај: 35 cm Бои/Дезени: – СИТЕ Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Ногари: Метални, никел Механизам: Француски

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ТИНО 160Х200 ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби