Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ЛЕЖАЈ ВИЗИОН СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА ОНЛАЈН

65.950 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14991 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 191 x 211 x 128,5 cm (за душек: 180 x 200 cm) Тоалетна со огледало: 123 х 46 х 84,5 cm Натказни: 65 х 48 х 110 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот се состои од лежај, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Лежај и тоалетна Визион се на прво место кај оние кои сакаат уникатност во својата спална соба. Со вклучено лед осветлување на таблата на лежајот

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ВИЗИОН СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби