Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ЛИФТОМАТ ДАМИЕН

9.790 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 62 х 62 х 112-120 cm Височина на седење: 40-48 cm Димензии на седечки дел: 50 x 51 cm Издржливост до 150 кг Боја: Сина Изработка: Модерен канцелариски стол, кој е обложен со квалитетна мрежеста ткаенина во сина боја. Има функција за вртење и се прилагодува висината. Има фиксирани пластични потпирачи за раце. Седиштето е обложено со пена, што ви овозможува удобно седење. Столот е збогатен со механизам на пеперутка. Основата во сива боја е пластична и има 5 тркалца PU. Максималниот капацитет на тежина е 150 кг.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ДАМИЕН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби