ЛИФТОМАТ ЕВЕРИ

12.590 ден

НА ЗАЛИХА

Check 5 на залиха

Опис

Димензии: 65 х 65 х 118-128 cm Височина на седење: 45-55 cm Издржливост до 110 kg Боја: Црна Изработка: Удобен канцелариски стол, тапациран со мрежа, што му овозможува на столот да дише и ви дава поудобно седење. Има функција за вртење и се прилагодува по висина. Исто така, има потпирач за глава прилагодлив за висина. Рамката на столот во црна боја е изработена од пластика. Има 2D прилагодливи пластични потпирачи за раце. Столот е збогатен со повеќе-позиционен механизам за навалување. Седиштето има пена внатре, која е покриена со пластика на дното. Столот има алуминиумска подлога со пет капци СТП во сива боја. Максималниот капацитет на тежина е 110 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ЕВЕРИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби