ЛИФТОМАТ ГРАНДЕ

10.890 ден

14 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 66 x 64 x 114-122 cm Височина на седење: 48-60 cm Издржливост до 120 kg Боја: – Бела – Крем Изработка: Канцелариски стол од вештачка (PU) кожа. Наслоните за раце се тапацирани на врвот. Основата е хромирана. Има функција за вртење и се прилагодува висината. Висина на седиштето 48-60 см. Макс. тежински капацитет: 120 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ГРАНДЕ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби