Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛИФТОМАТ ИНДИЈАНА

9.002 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

16 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 65 х 67 х 101-111 cm Височина на седење: 46-56 cm Боја: Црна Изработка: Модерен канцелариски стол, тапациран со квалитетна вештачка СТП кожа во црна боја. Има функција за вртење и се прилагодува по висина. Црната рамка на столот е пластична. Столот има фиксирани потпирачи за раце кои се изработени од пластика и нерѓосувачки челик. Столот е збогатен со механизам пеперутка. Седиштето има пена внатре. Основата е хромирана и има 5 PU рицистери во бела боја. Максимален капацитет на тежина е 110 кг.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ИНДИЈАНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби