ЛИФТОМАТ ИНЕЈ

10.790 ден

НА ЗАЛИХА

Check 8 на залиха

Опис

Димензии: 65 х 71 х 117-127 cm Височина на седење: 46-56 cm Боја: Црна Изработка: Модерен канцелариски стол, тапациран со квалитетна вештачка СТП кожа во црна боја. Има функција за вртење и се прилагодува по висина. Црната рамка на столот е пластична. Столот има фиксирани потпирачи за раце кои се изработени од пластика и нерѓосувачки челик. Столот е збогатен со механизам пеперутка. Седиштето има пена внатре. Основата е хромирана и има 5 PU рицистери во бела боја. Макс. капацитет на тежина е 110 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ИНЕЈ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби