Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

ЛИФТОМАТ КЕЛТ

10.900 ден-16% OFF

НА ЗАЛИХА

28 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 70 x 70 x 125-133 cm Издржливост до 120 kg Боја: -Црно-Сива -Црно-Сина Изработка: Канцелариски стол во комбинација на вештачка (СТП) кожа, достапен во различни бои. Потпирачите за раце се поставени од горниот дел и се прилагодуваат на висината. Основата е во црна боја, комбинирана со основна боја. Има механизам за навалување и е прилагодлив на висина. Големина на грбот 55x84cm, големина на седиштето 54×52 cm.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ КЕЛТ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби