ЛИФТОМАТ ЛИЛИ

6.990 ден

15 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 56,5 х 58 х 89,5-99,5 cm Височина на седење: 44-53,5 cm Боја: – Зелена – Сина Изработка: Трендовски канцелариски стол. Задната страна е со воздушна ткаенина. Има функција за вртење и прилагодлива висина. Макс. тежи. е 120 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ЛИЛИ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби