ЛИФТОМАТ ЛОВРЕН

6.990 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 12723 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 59 х 62 х 97-104 cm Височина на седење: 44 x 51 cm Боја: -Сива -Црна Изработка: Лифтомат изработен од ткаенина, мрежа, со механизам за наклон Издржливост до 120кг

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ЛОВРЕН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби